Odbierz pieniądze już dziś

Nasz system znajduje pożyczki dla ponad 150 000 aplikantów co miesiąc, na całym świecie.

Potrzebujesz szybkiego kredytu?Wypełnij formularz, to zajmie Ci tylko 3 minuty!

loader
Twoja wiadomość nie została wysłana.
Spróbuj ponownie później lub skontaktuj się z nami przez mail: info@volsor.com
Powrót do wniosku
RRSO wynosi od 0% do 2300%. Wysokość RRSO jest zależna od pożyczkodawcy który udzieli pożyczki. Reprezentatywny przykład:
Opłata rejestracyjna: 0,01 PLN; całkowita kwota pożyczki 1000 PLN; czas obowiązywania umowy 30 dni; oprocentowanie 0%; opłata przygotowawcza 0%; prowizja 274,00PLN; odsetki kapitałowe 8,20 zł; całkowita kwota do zapłaty 1282,21 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 1958,27,9%

Korzyści z naszej wyszukiwarki

advantage
Każdy może aplikować
advantage
Wszystko odbywa się online
advantage
100% dyskrecji gwarantowane
advantage
Przesyłanie danych jest absolutnie bezpieczne
advantage
Tylko zweryfikowane firmy kredytowe
advantage
Usługa jest bezpłatna!

Witam
Musze wykonac dwa przelewy z konta we francji na dwa rachunki w polsce ( PKO i BRE bank). Czy tansza bedzie opcja przelewu w euro czy tez w zlotowkach?? Jakiej wysokosci prowizje naliczaja banki w Polsce? pozdr i Wesolych Swiat

Przelew zagraniczny w banku - 12 kluczowych elementów

Drugie wyjście:
Możesz założyć sobie konto w jakimś kantorze walutowym. Może to być na przykład Kantor Walutowy Alior Banku. Kantory walutowe mają kursy porównywalne do kantorów stancjonarnych. Po przesłaniu pieniedzy na konto w kantorze, możesz je przewalutować na PLN po korzystnym kursie i przesłać dalej na konto w PLN prowadzone w Millenium.

Polskie Firmy w Wiedniu / Polskie Sklepy / Polscy Lekarze

Dzi 786 ki za komentarz 🙂
Cz 786 sto jest tak, 885 e klienci wysy 877 aj 766 cy walut 786 za granic 786 po raz pierwszy gubi 766 si 786 w tym, jakie maj 766 mo 885 liwo 897 ci. A dla euro jest to teraz przecie 885 proste i tanie, tylko trzeba si 786 o tym dowiedzie 768 , a nie ka 885 dy bank zapewnia dobre informacje ww tym zakresie. Jednak wiedz 766 c o przelewie SEPA mo 885 na zaoszcz 786 dzi 768 du 885 o pieni 786 dzy i czasu 🙂

Witaj Radku,
przepraszam za późną odpowiedź. W danych przelewu wpisałbym bank docelowy. Jednak jak zauważasz dosyć słusznym wyjściem w takim nieco skomplikowanym przypadku byłoby skorzystanie z pomocy pracownika banku Ty podajesz dokąd chcesz wysłać pieniądze, a on niech to odpowiednio wprowadzi w systemie. Wówczas w razie jakichkolwiek spornych sytuacji wina leży po stronie banku.
Pozdrawiam, Bartek

Świetny artykuł, rozwiał wiele moich wątpliwości. Jedak nurtuje mnie jedna kwestia. Standardowy termin dostarczenia takiego przelewu gdzie często w bankach możemy spotkać się z zapisem D+6, D+7 czy to nie jest oby informacja że bank zobowiązuje się wysłać środki np. na drugi dzień po dacie zlecania a termin ich faktycznego dostarczenia do odbiorcy nie jest do końca znany. Dla przelewów SEPA około 6 dzień roboczy po dacie wysłania a dla przelewu SWIFT około 8-9 dni??

JAK OTRZYMAĆ KREDYT?

  • Wykonaj kilka kroków we wniosku o pożyczkę na naszej stronie

  • Zaczekaj kilka sekund i sprawdź niezobowiązującą ofertę kredytową od naszego partnera

  • Przeczytaj i przyjmij do wiadomości warunki pożyczki, a następnie przejdź dalej

  • Podążaj za krokami weryfikacyjnymi wyszczególnionymi przez firmę pożyczkową

  • Otrzymaj pieniądze na swoje konto bankowe!

Opinie klientów

W ostatnim badaniu, niemal 100% naszych klientów było zadowolonych.

Kiedykolwiek potrzebuję gotówki, wiem że znajdę najlepszą ofertę w waszej wyszukiwarce pożyczek. Dzięki!

review
Edyta Janiak
zadowolony klient

Wasza wyszukiwarka pożyczek zaoszczędziła mi wiele czasu – już nie muszę wypełniać wielu formularzy na różnych stronach internetowych.Dodatkowo, niemal natychmiast otrzymałem pieniądze.

review
Damian Talarek
zadowolony klient

Pilnie potrzebowałam pieniędzy, aby zapłacić ślusarzowi. Ogromnie pomogliście i otrzymałam to, czego potrzebowałam.

review
Anna Duran
zadowolony klient

Wypełniłem formularz, a firma do której zostałem dopasowany wysłała mi pieniądze tego samego dnia. Tak jak mówią „jak w reklamie”!

review
Michał Kowalski
zadowolony klient

KONTAKT

Strona jest połączona z zautomatyzowanym systemem, będącym wyszukiwarką usług finansowych – w szczególności pożyczek, kredytów, chwilówek i podobnych produktów finansowych. System przetwarza zgłoszenia od klientów zainteresowanych usługami kredytowymi firm trzecich. Sam nie dostarcza przy tym, żadnych usług finansowych, a jedynie służy do łączenia ze sobą zainteresowanych stron. Nie jest także odpowiedzialny za wybraną metodę promowania tej strony internetowej, jest ona przeprowadzana przez zewnętrzne programy partnerskie. System nie jest odpowiedzialny za żadne decyzje które możesz podjąć na podstawie zawartości strony.
Wyloguj się
Twoja wiadomość została wysłana z powodzeniem
Twoja wiadomość nie została wysłana.
Spróbuj ponownie później lub skontaktuj się z nami przez mail: info@volsor.com
Powrót do wniosku

Aby wypisać się z biznesowej wysyłki, proszę wpisz swój adres mailowy

X
Zgadzam się na postanowienia Polityki Prywatności oraz Regulaminu
X
Zgadzam się na postanowienia Polityki Prywatności oraz Regulaminu